Ostatní.....

TAG jedno slovo a dost!

5. června 2016 v 20:17 | Kikča
Hledala, jsem něco, co by tenhle blog drobně pozvedlo a napadlo mou maličkost, trošku pohrát si s TAGama. Ovšem netušíkm zda někoho budu nominovat, protože by mi nepoděkovali a odložili splnění.
Tenhle TAG jsem našla ZDE, jsou tam i jiné skvělé TAGy. Tak dáme se do toho ne?

Co bude dál?

26. srpna 2015 v 12:54 | Kikča


Tak se vám po dlouhé době hlásím, zdravá a živá. Důvod mé neaktivity. Letní praxe, kterou jsem musela protrpět v těch 40 stupních. Jsem totiž v oboru zahradník a my sice končíme v půlce Června, za to si to odpracujeme v létě... Ano, dva hrozné týdny plné utrpení. Domů jsem přišla až v v půl osmé večer, což se mi poté nechtělo nic dělat ani psát.

Snad to každý z vás pochopí...

Když se nad tím tak zamyslím, dlouho jsem vám nepodala žádné informace ohledně blogu.. Jak vidíte můj Deníček, krásně běží, z čeho mám velkou radost.. Dále pro vás připravuji 2 povídky, no bohužel nejsem schopná se prokopat k dalším kapitolám, prostě zásek. Nevím, jak dál. Tento týden vám sem hodím 1-2 ukázky.

Dále, pro vás připravím nějaký malý blogový challenge, u kterého se bude i nominovat :D :D, věřte mi, máte se na co těšit!!
Bude to zábava, nejen pro mě (i když se zostudím) ale i pro vás.. Zbytek vám povím přístě.

Dále mě někdo nominoval (nepamatuju si kdo), bylo to snad týden či dva týdny zpátky a já to ještě nesplnila,
to vás taky čeká. Snad budete potěšeni.

A do konce roku? Musím konečně začít s těmi recenzemi, jsem naprosto neschopná,

nějak mě nebaví číst.. No tak třeba za rok..
Za další, chtěla bych s někým napsat povídku, ale nikdo
vhodný a ochotný mě nenapadá.. Uvidíme...

Nakonec pro vás připravuji, smyšlené citáty z mé hlavičky...
To je prozatím vše pro oznámení... Akorát dodatek, opět se musím omluvit svým dokonalým AFFKÁM, že na ně kašlu a neobíhám,
nějak prostě není čas a nálada.. Díky.


S pozdravem

Únava.. to mě dohání k šílenství

29. března 2015 v 20:56 | Kikča
Zdravím miláčkové. Opět otravuju.
Už je tomu nějaký ten pátek, co se mi stala ta věcička. Ehm, nějak došli nápady a.. no nevím, poslední dobou se cítím divně, každý den prosedím hodiny nad Wordem a výmýšlím pokračování k povídce LFP, jak si však necítím radost a má fantazie taky pokulhává, co se tím snažím říci a už jsem na to i upozornovala.
Nejspíš si dám pauzu, tím myslím úplnou.
Škola, ach jo, střední je náročná, jelikož jsem na oboru zahradník, mám dost latiny na naučení, moje známky jsou ještě ke všemu na prd... Mám, co dohánět. A ještě ke všemu stíhat všechny ostatní věci... Jsem unavená, blog mě dohání k šílenství, nebo... spíše to bude tou školou? Fakt nevím...
Dám si možná měsíční, možná dvou měsíční pauzu, na blogu občas něco přidám, možná.. pokud bude chut a obíhat budu (sice tak 1 do týdne ale budte rádi aspon za to).
Tímhle se s vámi neloučím, nebojte, stále tady budu oxidovat. I když mnohým lezu krkem.
Soráč, fakt už nemůžu, únava mě zkrátka dohání...

LFP se pozastavuje na dobu neurčitou..
Ostatní povídky nečekejte minimálně do letních prázdnin...

Páčko,
Kikča

PS. Chyby prosím omluvte :)

Prázdniny a omluva

4. března 2015 v 11:44 | Kikča
Zdravím (opět) se špatnými zprávami. Má neaktivita za poslední dva týdny celkem narůstá, minule jsem se vymlouvala na školu, jenže ted? No, my máme prázdniny, jarní! Trošku pozdě ale je to tak. A i když si říkáte že bych měla být hodně aktivní, tak mám své důvody. Přijela k nám sestřenice a já nemám vlastně náladu, ani čas na psaní. Je u nás od pátku a počínaje dneškem vyrážíma zase k ní, kdy budu až do neděle, tak že opravdu nebude čas na blog :/. Mrzí mě to, jenže já fakt poslední dobou nemám chut psát, Přes dva týdny jsem nenapsala žádnou povídku, ani tečku, ani čárku. Zkrátka, potřebuji si odpočinout... A další novinka? Neobíhám, v tom smyslu, že se mi nechce. Myslím si že na mě budete hodně řvát, jenže já zkrátka nemám poslední dobou náladu na blog. Neomrzel mě, jenže ono když přijedete domů pomalu v šest večer a potom máte ještě obíhat lidi na blogu, to chce čas. Proto budu ráda, když mě omluvíte, za neaktivitu. Nebudu se zlobit, když si mě smažete :) stejně už pár lidí sto pro dělalo kontrolu a já o ní určo přišla :/. Ach jo, jsem hrozná...


Kikča

Blázenivé články||2015

10. února 2015 v 20:00 | Kikča
Zdravím.
Tenhle článek neberte nijak zvlášt :-)) jde pouze o to že bych vás ráda potěšila.. No, vidím že povídka LFP má celkem úspěch z čehož mám velkou radost a ještě větší radost mám, když vidím tu suprovou návštěvnost, prostě WOW. Moc vám děkuji, za všechno. Číslo 3. 000 je možná jenom číslo ale, i tak, ta představa... Mám prostě ohromnou radost! Díky! Děkuji vám za všechno. A ted k mému překvapení. Mám tu pro vás 3 skvělé Teamy k povídce LFP, které si můžete dát na svůj blog :)) pokud teda chcete, já si s tím osobně dala hodně práce.. A dále, pro vás budu chystat nějakou novou povídku.. Zveřejním vám pár anotací a tentokrát to budete VY! Vy vyberete, kterou z nich zveřejnit :-)) aspon to můžu udělat.

Nemoc! Fuck...

2. února 2015 v 20:45 | Kikča
I já mám své dny. Jistě vám došlo že jsem nemocná. No nebudu lhát je to hrůza. Od soboty vůbec nespím, nemůžu zavřít oči, protože mě ukrutně bolí hlava a tabletky bůh ví proč nezabírají! Nejhorší na tom je to že neskutečně kašlu a nemůžu mluvit, dneska se mi dokonce podařilo totálně zaspat celou praxi. Kvůli mé nevyspalosti. Vstala jsem asi v jedenáct, samozřejmě jsem to mámě vysvětlila ale i tak. Nejraději bych se něčím pořádně praštila. Proč ale vlastně píšu tenhle článek? No, snadné... Jelikož já chybět nechci, protože jsem chyběla nedávno tak musím na praxi z čehož vyplívá že tam totálně budu umírat. Tak že nebudu stíhat psát cokoli na blog. Mám sice pár článků přednastavený ale i tak toho není moc.a i Affs se omlouvám, nebudu to prostě stíhat a navíc nemám vlastně ani náladu, budu ráda, když dojdu domů, zalehnu do postele a vyspim se. Vím že nejspíš budete nadávat do.... a nedivím se. Mě osobně to sere, ale vážně mi není dobře... Snad to pochopíte.

Víte, co je na tom nelepší :D že já nevím co je horší. Dostala jsem to a mám zděděný po mámě že mám ukrutný bolesti břicha, do toho mě bolí hlava, co víc si člověk může přát že? :D

PS. Omlouvám se za tenhle deb... článek ale opravdu jsem vám to chtěla nějak sdělit.. :) snad to pochopíte a ještě něco, nejspíš nestihnu oběhnout do konce týdne nikoho z affs. Prominte ://


Zdarec ranec.
Kikča

Co nás letos čeká a nemine?

4. ledna 2015 v 15:23 | Kikča

Protože je začátek roku 2015 tak i já jsem se rozhodla změnit pár faktů. Novinkou se stává to že se budu účastnit pár projektů (bylo už na čase no ne? :-D) a to nejen těch obyčejných ale pozor! Dokonce i knižní výzvy na tento rok! Je to po prvé, co se účastním nějakého velkého projektu. Ale to není jediná novinka. Sepíšu vám to jednoduše v celém článku.

Štastný Nový rok, zlatíčka

1. ledna 2015 v 12:08 | Kikča

Když, tak koukám vidím, jak roky plynou. A je to vážně nezávratná rychlost. Dokonce i rok 2014 uplynul rychlostí blesku. A proto bych vám ráda popřála hodně lásky, štěstí, hodně nápadů a hlavně spoustu čtenářů. Jsem moc ráda že tu můžu být s vámi. A že mě právě vy podporujete v mé tvorbě. Bez vás bych tu vlastně ani nebyla. Děkuji vám! Děkuji za všechnu vaší ochotu, za váš čas a hlavně za vaše pevné nervy ohledně mých chyb v povídkách (které se zlepší nebojte, už mám Betu).
I v tomto roce se budu snažit, být co nejvíce aktivní a pevně doufám že spolu i tento rok vydržíme at v dobrém či v zlém.
Mám vás ráda, hodně moc ráda, pomohli jste mi z těžkých chvil a přestože já nejsem hvězda, vy jste tu pro mě byli.
A já tu také budu, budu tu pro vás i nadále. Pomáhat vás, dodávat odvahu a hlavně budu naslouchat. Číst ty vaše články, budu tu prostě pro vás.

I já měla štěstí. Můj rok se zakončil tím tě jsem potkala skvělého kluka! Nejhezčí dárek, jaký může holka dostat. Ani nevíte, jak jsem štastná :-). Snad mi to dlouho vydrží. Ale... aspon vidím že se zázraky dějí, že ano?

Ještě jednou děkuji za krásně strávený rok s vámi. A přeji hodně štěstí, lásky i pohody do života.
Záleží mi na vás, ani nevíte, jak...
Kikča


PS. Kontrola AFFS a Nábor nových na rok 2015 ZDE

Hledá se Beta-reader!

30. prosince 2014 v 21:14 | Kikča
Zdravím všechny příchozí tuláky.
Už je vám asi jasné s jakou prosbou přicházím, hledám Beta-readera. Pro svou ale i překládanou tvorbu na tomto blogu ale i mém novém blog - http://hogwartsworld.blog.cz/

Sháním člověka, který se nebojí vyjádřit svůj názor a mile rád ohodnotí tvorbu, kterou dělám. A také aby se nelekl/a těch otřesných chyb, které dokážu v jedné kapitole sesmolit až příliš xD.

V případě zájmu napište na email: k.chlepkova@seznam.cz.

nebo do komentářů, kde mi ale zanechte kontaktní údaje, abych věděla,jak se s vámi spojit.

Pokud máte nějaké nápady, kde bych Beta-readera mohla sehnat tak mi prosím, moc prosím napište do kometářů. Je to fakt nutný, protože už mě ty chyby v kapitolách štvou a upřímně, většinou na ně hodně lidí nadává a já chci aby má tvorba byla kvalitní :-) (Samozřejmě se nikdy nestane dokonalou xDDD)

Děkuji moc za ochotu.
Kikča

Sečteno a Založeno

29. října 2014 v 22:49 | Kikča
Tohle bude opět krátký informační článek. Ráda bych vám oznámila že jsem založila nové stránky: ZDE
které už normálně fungují a akorát připravuji nějaké články, což znamená že všechny články o HP budou přesunuty na stránky http://the-fantasy-fanfiction-world.blogspot.cz/ ale to ovšem neznamená že tenhle blog končí. Ne, zatím to nemám v plánu ještě chvilku si počkám a uvidím :)

Tak přeju dobrou noc a sledké sny.
Omlouvm se za vyrušení ale hrozně mě lákalo vám oznámit založení stránek xD .. Uhm.. snad se jim bude dařit :-)
Tak nazdar orangutani :P
 
 

Reklama