Lhostejnost (1.díl)

Lhostejnost - Epilog

3. září 2014 v 21:39 | Kikča
Zdravím.
Ti z vás, kteří čtou tuto povídku budou asi mírně zklámaní že končí takto brzy ale fakt je že jsem nechtěla aby byla příliš dlouhá. Jelikož, je možné že začnu psát i druhý díl. Ale také mám své důvody, proč jsem jí ukončila. Chci se totiž vrhnout do druhého dílu k Vlčímu mláděti a také chci dokončit povídku Diana's Diary a také a ted pozor k připravované povídce Terasa, která měla velký úspěch i když jsem napsala pouze anotaci :). To jsou mé plány, které chci splnit do konce roku. A dále. Chci vám říct že přemýšlím o zrušení povídek: Depths Of The Ocean a Dračí Srdce.

A ted' něco k příběhu. Tomuto ovšem.
Můžu vám tu něco říct ale už nechci zdržovat a zbytečně psát blbosti. Jde o to že vám chci moc poděkovat za vaší podporu, bez vás bych tuto stránku dávno zrušila. A už vůbec jsem nikdy netušila že mé povídky bude někdo číst. Váší chvály, kritiky atd.. si vážně moc cením.
Děkuji :)
PS. omlouvám se za chyby.

Lhostejnost - 7.kapitola

24. srpna 2014 v 0:21 | Kikča
Další kapitola!
Ale bohužel velmi krátká.. Nevim, nechce se mi vůbec psát. Zato ted' hltám slashe :3 Ach, neznáte nějaký?? :)) :3


Lhostejnost - 6.kapitola

15. července 2014 v 17:06 | Kikča
Tak se vám hlásím s šestou kapitolou, která, jak doufám bude dosti dlouhá. Pokud se nemílím má asi pět stran, což je docela dost :-).
A taky doufám že se na mě Clara nenaštve, protože jsem si dovolila použít název její povídky Já a Mistr plus její jméno, kde jsem jí dala jako spisovatelku :-) Promin Claro, jestli tě to naštvalo, pokud chceš můžu to hned smazat :-)
Přeji příjemné čtení :-)

Lhostejnost - 5.kapitola

8. července 2014 v 12:00 | Kikča
Zdravím všechny!
Další kapitolka, která nebude ani tak dlouhá ale myslím že velmi zajímavá! No náš Nill něco opravdu velkého zkazí! Čímž přivodí drahé Katie ještě větší smutek a vztek. Jak se s tím vypořádá?
Více v celém článku

Lhostejnost - 4.kapitola

25. června 2014 v 18:07 | Kikča
Opravdu je to tak. Čtvrtá kapitola!
Dneska objevíte novou, neznámou postavu a dovídáte se zase něco víc o záhadném
Nillovi ale nejen to dokonce zjistíte něco málo o rodičích našich sester a hlavně o Ewilin.

Přeji příjemné čtení!
Více v celém článku

Lhostejnost - 3.kapitola 2/2

20. června 2014 v 12:24 | Kikča
2. část

Lhostejnost - 3.kapitola 1/2

15. června 2014 v 18:38 | Kikča
Konečně další kapitolka. Doufám že se bude líbit všem a opět se omlouvám za hrubky :-D
A ještě bych ráda znala váš názor jelikož možná někdy pošlu tuto povídku do Fragmentu aby mi jí když už ne vydali tak aspoń ohodnotili xD... :D
Pac a pusu vaše Kikča :*

Lhostejnost - 2.kapitola

8. června 2014 v 10:00 | Kikča
Ahoj...No dneska tu máme další kapitolku k povídce Lhostejnost.. Dneska konečně z pohledu Katie :-) Omlouvám se za chyby.. Přeji příjemné čtení :-)

Lhostejnost - 1.kapitola

1. června 2014 v 10:00 | Kikča
1.kapitola je tu...Já už jí píšu po druhé protože první verze se mi jaksi smazala....Já myslela že se zbláznim...Tak se nedivte že tahle bude kratší a poměrně nudnější...Psala sem to v rychlosti.. ._." Sakra lidi no nenaštve to, když se vám to smaže?
Tak Doufám že se vám i tak bude kapča líbit :-) přeji pěkné štení :)

Více v celém čláku

Lhostejnost - Prolog

25. května 2014 v 10:00 | Kikča
Tak jste se dočkali vážení dámi a pánové. Premiéra k povídce Lhostejnost vyšla a já sem velice ráda za změnu povídky. Konečně je to trošku jiné no a já doufám že se povídka potáhne velice dlouho a bude mít úspěch.
Ted' už ale konec řečiček.
Přeji krásné čtení a pěkný den!
 
 

Reklama