Změna je život aneb můj příběh..

8. listopadu 2018 v 8:58 | Kikča |  Téma týdne
Každý procházíme změnami, jsou pěkné ale i hrozné. Za svůj život jsem prošla mnoha změnami. Mnoha událostmi. Neskutečně krásnými ale i neskutečně hroznými. / vsuvka.: Pro celý článek klikni na celý článek. /


Související obrázek
V jednu chvíli jsem nenáviděla svou rodinu o které jsem si myslela že mi kazí život. Jejich neustálé hádky mi kazili nejen psychiku ale také známky ve škole. Kde mě vlastně šikanovali a já odmítala do té školy chodit. Strašně jsem si vymýšlela různé nemoci, jen proto abych tam nemusela. Nebylo příjemné když vám dvě slečny (nejmenuju) dělali neustálé problémy a dohánalo mě to k šílenství.

Začalo to nevinně, přestupem do této školy. Řekněme si upřímně, nejsem modelka a těch pár kil jsem měla a stále mám. Což dávalo slečnám důvod se mi smát. Má rodina, mý rodiče, nebyli bůhví jak bohatí, proto pro nás značkové oblečení bylo pasé.
Časem mě vedle jedné z nich dokonce posadili. Peklo v tu ráno začalo.


Abych popsala co se dělo. Žvýkačky na židli, ve vlasech ale i na kalhotech. Neustálé čmarání po mém oblečení. Schovávání věcí , stříhání mých vlasů. Byl to děs, nenáviděla jsem je. Ale já byla tichá a samotářská a bála jsem se něco říct. nechtěla jsem být za tu která bonzuje ale co dělali ostatní? Ano, ignorovali to. Nedivali se.


Související obrázek


Po 2 letech této hrůzy, kde jsem opravdu trpěla. Jsem nastoupila na střední, nemohla jsem si ztěžovat. Svůj pohled na okolí jsem změnila a začala si více věřit, spíše kvůli jedné spolužačce která byla také při těle a nebála se něco říci.

Proto jsem se rozhodla změnit svůj život. A 3 roky úspěšně dostudovala na střední škole ejhle mám výučák.

Ted je mi 20 let, Momentálně pracuju v obchodě s oblečením, práce na pohodu a píši vám. Nenechte si srát na hlavu, ignorujte co vám ostatní říkají. Změnte svůj život dokud můžete!


Výsledek obrázku pro šikana


Děkuji za pozornost.
Kikča.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama