Internet je plný zla!

22. května 2016 v 17:16 | Kikča |  Téma týdne
Setkala jsem se s mnohými věcmi na netu, někteří věřili, co se tam píše, jiní kroutili nechápavě hlavou a přehlíželi to. Když jste se postavili proti těmto lidem, možná vám nevěřili. Dokonce na vás řvali. Protože, to co se tam píše, je přece pravda. Ach, jistě jste odporovali ještě více. Ale bylo to zbytečné. Chápete, co tím chci říct?
http://data.whicdn.com/images/27722832/tumblr_m39puqTPJ91qgd7tso1_500_large.gif

(Více v celém článku)
Internet je plný zla!
Lidé jdou většinou s davem. Jeden objeví něco nového, ostatní se k němu přidávají a pak vzniká přesně toto. Opravdu
nad tím kroutím nechápavě hlavou. Věříte bulváru? Věříte těm kravinám? Nechci nikoho z vás odsuzovat nebo urážet. Prostě mám potřebu vyslovit to nahlas, vykřičet do světu. Když pohlédnu na jakékoliv stránky, začtu se. Hmmm... Trendy se tam zcela jistě najdou. Pomluvy, pár hezkých věcí. Občas lituji toho, že začnu číst.
(*Kroutí nechápavě hlavou*)

Proč věříte, že je to pravda? Co je horšího? Slavná osoba. Znám některé nafoukané slavné osobnosti. Jiní jsou ale vážně milý. Třeba FattyPillow. Někteří jej vidíte, jako tlustého líného blbečko, co na sebe umí házet pouze jídlo a urážet lidi kolem sebe. Realita je ovšem jiná. Kdyby jste ho ználi lépe, nebo koukaly na streamy zažily by jste že dokáže povzbudit. Děkuje za každý drobný peníz. Občas nadává, proč mu posílají tolik peněz. Svým způsobem je to roztomilé.. Hehe.
Několikrát mě dokázal dostat z blbé nálady. Září jakousi pozitivní energií. Prostě skvělý člověk.

Tak proč?

Odsuzujete jej bezdůvodně a tohle není jediná osoba, znám jich hodně. Stačí si přečíst, všímat okolí. Ono vám to dojde. Největší hloupost je asi věta 'Dokázal to co ty, nikdy nedokážeš.' Jistě na tom něco bude, i tak mi to příjde hloupé. Nejsme sice slavní, nemáme to co oni. Vážně ne.. Ale oni jsou také normální bytosti, chováte se k nim tak chladně.

Běháte za nimi, jak blázni pro podpis. To nestačí ten zážitek? Podpis je mi houby platný, čekat tři a více hodin ve frontách mezi děckama je vážně iritující. Pak máte sotva minutu na pokec s vaším oblíbencem. Fotka, podpis a nazdar. Neviním je z toho. Prostě nemají na každého tolik času. Ach jo, jaký to sobecký svět... Zakázala bych akce pro některé děti.Sorry ale když tam příjde 9 leté dítě? To je podle mě trošku moc. Alespoń ta hranice 12+ by měla být dodržena..

Nenávidím bulvár... Nenávidím, některé fanoušky...

Radši si místo čekání ve frotně pořádně užiju festival. Na co čekat? Pak si nic neužiju a akorát budu nadávat. A internet? Ten je plný zla. Nevidím na něm moc dobrých věcí. Lidé jsou vážně důvěřivý. Nazdar....

Názory mi piště do komentářů.
PS. Tímto článkem jsem nechtěla nikoho urazit. Děkuji
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 22. května 2016 v 18:56 | Reagovat

Lidi se rádi nechávají strhnout internetovými skandály slavných celebrit, nebo různých globálních hrozeb, které mají lidstvo ještě více vystresovat - všude hraje hlavní roli davová manipulace.
Jsme loutky a je jen na nás, jaký film odehrajeme příště...

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 22. května 2016 v 20:18 | Reagovat

Já sleduji pár youtuberů či blogerů - vlastně v poslední době to jde často dohromady - ale že bych z nich šílela... Se dvěma mám fotku a pokecala jsem si s nimi, od jednoho mám popis... ten jsem neplánovala, ale protože jsem šla na setkání fanoušků místo kamarádky, která skončila v nemocnici, tak jsem si nechala podepsat pozvánku, když už jsem si vystála řadu na to, aby jí Gogo podepsal knihu :D

3 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 16:14 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama