Jednorázovka - Postrach

19. srpna 2014 v 18:29 | Kikča |  Jednorázovky
Ahojky hvězdičky!
Tato jednorázovka je dosti brutální a vypráví z pohledu jedné dívky, která nenávidí svůj život.
Ale chci vás ještě před tím než otevřete celý článek a tím nahlédnete do celého příběhu upozornit na zásadní věc:
V této jednorázovce je brutální scéna, proto nedoporučuji číst jí pokud jste slabší povahy :-).
A můj výkec přidám hned zítra i s obrázky z dovolené.. Mamka má totiž můj mobil... :-) Tak že jsem neměla čas to nahrát do notebooku ale napravím se :-)
Ale ted už přeji jenom aby jste si užili Jednorázovku :-)Cítím se zničeně, oklamaně a přesto něčím poutá mou pozornost. Chová se nadřazeně. Co si sakra počít?
Bydlí v mém domě i když ho tu nechci, krade mé jídlo ačkoliv mu říkám dost! Bere si moje věci. Není na to lék?
Odpustit nehodlám. Ani nechci. Zničeně koukám, přesto nemůžu nic dělat. Už už očekávám, kdy připoutá mne. Budu tím zvířetem, kterým právě on je?
Netuším. V mysli mám zášť'. Každý den hledím do očí toho muže. V očích zvláštní lesk. Přeji si jeho smrt i když je to nezdravé, nezákonné a nechutné.
Monstrum ve mě rostoucí stále roste na povrch a ta zášť', kterou cítím je také silnější.
Vydržím snad ještě chvíli? Roky trpím, nikdo mě neposlouchá, když říkám jim, jaké doopravdy tento muž může být.
Smějí se. Nevidí, možná nechtějí.
Ale už dále nestrpím jeho přítomnost. Balím kufry. Které po chvíli táhnu po studené podlaze. Kráčím po schodech dolů, vchod není daleko. Chybí pár kroků. Nahlédnu do obýváku. Muž, který koukal před chvíli na sport tam už není.


Má mysl je Štastná. Už pouze tři kroky a budu svobodná. Raději žít pod mostem nežli s tímto hanebným idiotem.
Dotknu se kliky. Avšak cosi mému odchodu zabrání.
Někdo mě popadne silně za vlasy a škubne. Bolestí zasyčím. Už jasně vím že smrt blíží se, protože je mi jasné, kdo to je.
Pohled, kterým mě obdaruje dává jasně najevo že je znechucený a naštvaný. Nakloní své rty k mému uchu.
"Kampak si myslíš že jdeš?" vydá ze sebe klidným tonem.
Kamenně hledím do jeho očí. Neschopná slova, neschopná ničeho. Má duše je raněná. Ale, to není nejhorší co potkalo můj osud. Horší je už jedině on. Silný muž, kaštanově hnědé vlasy se zelenými oči. Jeho svaly bijí do očí.
"Myslela si si že mi utečeš co?-" vysmívá se "- ale to, má milá-" pokračuje vrčícím tonem "- se nikdy nestane. Neutečeš mi, za nikým. O to se postarám!" zasměje se hrdelně.


O několik minut později se probudím. Ten muž mne omráčil a odtáhl pryč.
Zjištění že ležím ve sklepení, kde stéká voda a je tu cítím zatuchlina je dost skličující. Avšak pouhé pohled na muže mi jasně řekne že to není jediný můj problém. Muž stojící u mě je daleko horší než toto sklepení.
A co je ještě horší? Že mě připoutal na řetězy. V jedné ruce drží hodně dlouhé železo se znakem, jasně říkají jsi můj majetek. Něco podobné co se používá na označení dobytka. Za to mě má. Za zvíře.
Horký kov přitlačí na mé záda. Projede mnou bolest utrpení. Jenže to co přijde pak.
Muž skončí se svým značkováním. Pohledem zavadí o mé oblečení, které přímo roztrhá. Poté vezme nůž. Lehce přejíždí po hladké kůži až nakonec přitlačí. Řvu bolestí. Jenže muž umlčí můj nesnesitelný řev.
Vezme můj jazyk, Přiloží k němu nůž a za živa mi usekne celou délku jazyka. Bolestí se svíjím, z očí mi tečou slzy, vzlykám. Ale je pozdě, nikdo nezachrání mou duši, mé tělo.
A aby toho nebylo málo. Vezme pochodeň. Poté přiloží mnou tvář do toho ohně a tím způsobí že se má tvář začne za živa grilovat.

Po dalších hodinách týrání muž spokojeně směje se nad svým výtvorem. "Dokonalé" šeptá smyslně. "Má trofej, má láska, si navždy jenom moje a nikdo mi tě nevezme. Zůstaneš tu navždy" Zasměje se tak hlasitě až mnou projede pocit zoufalství.

KonecPS. Omlouvám se za brutalitu, ale tak nějak jsem si vybíjela zlost. Špatný den to víte :D. A ještě něco, pokud se vám tato jednorázovka líbila, tak si můžete dát i mini banner na své stránky budu moc ráda.
Jo a ještě něco dalšího. Toto je tak trošku napojeno na připravovanou povídku Terasa! Jen pro info, ta holka a muž v Terase budou hrát docela slušnou roli :)

Přeji pěkný den.

Mini banner:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sτεncεε ♥ sτεncεε ♥ | 19. srpna 2014 v 20:21 | Reagovat

Já nemám odvahu si to přečíst ! :D Jsem slabší povaha, tak doufám, že ti to nevadí... :D :/ Btw. ke tvému minulému článku, vítej zpět a jak všichni psali tak i já jsem tu pro tebe a klidně se mi svěř!

2 Crazy Girl Crazy Girl | E-mail | Web | 23. srpna 2014 v 11:53 | Reagovat

Pro někoho ta nejbrutálnější jednorázovka, pro mě pohoda XD Dobrá jednorázovka, konečně něco brutálního XD Ale chudák holka, tomusím říct :-(

3 Kačíí Kačíí | Web | 23. srpna 2014 v 21:24 | Reagovat

Můj názor jsem ti psala :-D  :-D
Úžasná jednorázovka! Těším se na Terasu :-)  :-)

4 sheas sheas | Web | 7. září 2016 v 20:35 | Reagovat

půjčka před výplatou každému 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama