Červen 2014

Summer paradise!

27. června 2014 v 14:53 | Kikča |  Ostatní.....
Ahoj, všem mým hvězdám :-) :-D.
Ode dneška startují prázdniny a to znamená pohoda a relax. Hlavně odpočinek od školy. Já vám akorát chci popřát KRÁSNÉ LETNÍ PRÁZDNINY. Užívejte dokud můžete :-). Nezapomeńte, jste mladí máte život před sebou. Všichni ho máme.
Mimochodem Chtěla jsem vás ještě informovat než mi všichni odjedete. Rozhodla jsem se omezit všechny povídky, to znamená že maximálně jedna kapitola do měsíce od každý povídky, zde naleznete. Víc ne, pač to fakt nemá cenu. Půlka lidí tu nebude a ani nebude obíhat. Tudíž omezuji veškeré povídky :-).
Děkuji za pochopení :-D


Dále vám chci oznámit že omezím obíhání :-). Omlouvám se ale mám taky svůj život a potřebuju trochu relax! Navíc tu stejně nebudu tak často :-) ale nebojte nebude to tak strašný :-).
A ted' k vysvědčení :-D Musím přiznat že sem dodělala základku.. tudíž frčím na střední ale to jindy.. :-D asi by vás zajímalo výzo? :-D
Měla jsem 3X 4 :D. Několik trojek a pár dvojen ale jinak 1... Což je fajn.. :D Z matiky jsem myslela že mi dá 5 ale ona mě učitelka ušetřila a dala mi 4ku.. :333 Z čehož mám radost.
Vážně ale vážně jsem ráda že jsem to zvládla. Zároven se mi bude stýskat po všech mých přátelých :/. Po tom co jsem zažila. Ach, ty vzpomínky mi leží v srdci a já vzpomínám, jaký malý prcek jsem byla. Takový skřet :-D.
Doufám že jsem vás neunudila :/ Ale já ted' brečím štěstím i neštěstím... Šíleně se mi už ted' stýská a to teprve prázdniny začali :'O.
Aspon že všechno proběhlo v klidu :-).
Vzpomínky zůstanou uchovány a tak to má být :-).
A co vaše? Dopadlo to lépe či hůře? :-D Kolik blogerů končí základku, jsem jediná?? :-D

Přeju krásné letní prázdniny všem.

Hlavně hodně úspěchů :-).
Lhostejnost - 4.kapitola

25. června 2014 v 18:07 | Kikča |  Lhostejnost (1.díl)
Opravdu je to tak. Čtvrtá kapitola!
Dneska objevíte novou, neznámou postavu a dovídáte se zase něco víc o záhadném
Nillovi ale nejen to dokonce zjistíte něco málo o rodičích našich sester a hlavně o Ewilin.

Přeji příjemné čtení!
Více v celém článku

Výsledky z kontrol Affs! A zklamání :/

23. června 2014 v 0:00 | Kikča |  Ostatní.....
Tak se vám hlásím mírně naštvaná. I když trošku překvapená. Myslím že tu mám docela dost Affs. Některý si dokonce nechávám z lítosti. Je jich líto, nechci aby byli zklamaní. A přesto se tu najdu tací, kteří nemají zájem.
Je mi líto že se mnozí nezapsali přestože jsem dala velký nadpis nahoru tak aby to hodně lidí vidělo!
Ale i tentokrát musím přiznat že jsem byla velice mírná, u mnohých jsem váhala. A i přesto jsem prostě nemohla nechat v affs lidi, kteří nekomentují. Ano někteří komentují ale jaksi nestihli kontrolu. Nebo co...Fakt nevím. Proto těm, co se nezapsali dávám posledních 24 hodin. Nebudu vám jednotlivě psát, prostě mě to nezajíma, nezapíšeš se tak tě mažu.
Nemusím tu mít lidi, kteří se chtějí jenom zviditelnit, ano to chce téměř každý ale proboha aspoń se občas svým affs ozvěte!
No nic, nebudu si na vás vybíjet zlost. Prostě mě hodně lidí zklamalo. :/ Tod' vše. Ale příště až bude kontrola tak už vážně budu přísná a nechám si vás podle toho, jaký máte zájem aneb, jestli komunikujete atd... chápete ne? Fajn, tak
konec kecání, tady máte výsledky :-)


ZASE NOVÝ KABÁTEK!

19. června 2014 v 10:56 | Kikča |  Ostatní.....
Rozhodně vás nesklamu. Spíše potěším! Mám nový design. A komu vděčím za tak krásný vzhled? No přece milované kámošce Stencee. Byla moc ochotná a udělala mi krásný design :-). Musím říci že se mi velmi líbí. Doufám že vám také moji drazí :-).
Pokud by jste chtěli taky nějaký Design (Lay) stačí jí napsat do komentářů nebo na email (pokud ho nemá v menu tak mi napište, jsem ochotná vám ho poskytnout pokud to Stencee nebude vadit :-))
Tak tady je pouze záhlaví.. Celý náhled bohužel nelze zobrazit... :-) Omlouvám se :-)
PS. Brzy zveřejním výsledky kontrol Affs.. Počítejte tak do dvou dnů :-)

RC : Harry Potter a Fénixův řád

17. června 2014 v 0:00 | Kikča |  Recenze
Další skvělá recenze na Harryho Pottera. Konečně se mi jí podařilo dočíst xD.
Více v celém článku.


Vracím se zpět lidičky!

16. června 2014 v 19:17 | Kikča |  Ostatní.....
Zdravím vás.
Navracím se v dobré ač celkem zmatené náladě. Internet jde, mám dokonce nový notebook. Ale ani to nemění na věci že vlastně nevím CO PSÁT!
Lidičky ted' upřímně a na rovinu. Nemám už nic a příští měsíc připavený a navíc si myslím že nemá cenu zveřejnovat kapitoly k povídkám, když tu půlka nebude. A proto přes prázdniny stopnu většinu (možná všechny) povídky. Jde o to že si potřebuju všechno srovnat a to hlavně v hlavě a navíc si chci všehno předepsat, protože příští školní rok jdu na střední. Tudíž ted' končím devítku.
Hele lidičky, moc se omlouvám. To sem vám chtěla říct.
Dále vás mohu potěšit. Protože už tu budu! Všechno (zatím) fakčí a a doufám že už se žádný výpadky konat nebudou :-)
Děkuji affkám že mě omluvili z kontrol a hlavně za jejich trpělivost :-)
Mám vás ráda :-)

Kikča

Lhostejnost - 3.kapitola 1/2

15. června 2014 v 18:38 | Kikča |  Lhostejnost (1.díl)
Konečně další kapitolka. Doufám že se bude líbit všem a opět se omlouvám za hrubky :-D
A ještě bych ráda znala váš názor jelikož možná někdy pošlu tuto povídku do Fragmentu aby mi jí když už ne vydali tak aspoń ohodnotili xD... :D
Pac a pusu vaše Kikča :*

Jednorázovka - Ticho

13. června 2014 v 15:00 | Kikča |  Jednorázovky
Tak trošku zvláštní jednorázovka založená na pravdě :/..

Poems - Je to ve hvězdách

12. června 2014 v 10:00 | Kikča |  Básně
Doufám že se bude líbit :-D
Tentokrát je to trošku jiné než jindy..

Více v celém článku