Květen 2014

Kontrola AFFS!

31. května 2014 v 15:30 | Kikča
Tak a je to tady.... Všimla sem si že mnozí dělají kontroly. A i já se rozhodla udělat kontrolu. Protože a je to smutné, většina z vás ani neobíhá. U některých mám omluvu takže se nemusejí bát ale jiní zase vůbec nemají zájem a přestože se snažím obíhat obden tak od vás očekávám jisté oplácení.
Tato kontrola bude přísnější! Ten kdo se nepodepíše toho okamžitě smažu! Nepotřebuju
lidi, kteří nemají zájem o můj blog a chtějí se pouze zviditelnit. Ano, zviditelnit se chce každý. Budiž, ale aspoń KOMENTUJTE!

Chceš zůstat v affs?
Vyplń do komentářů toto:
1. Jméno
2. adresa blogu
3. Kolikrát týdně budeš obíhat
4. dobrý důvod proč chceš zůstat v affs

Popřípadě bych byla ráda, kdyby jste mi vypsali, jestli budete chybět o prázdninách abych měla přehled a popřípadě vás zbytečně nesmazala. Jak mnozí totiž vědí. Kdo neokomentuje aspoń 2krát do měsíce toho si mažu.... No, to sem vám akorát chtěla připomenout.

Čas máte do 16.6. 2014 a výsledky kontroly zveřejním, co nejdřív.


Doufám že se podepíše většina z vás :-)

RC : Percy Jackson, Zloděj blesku

31. května 2014 v 0:00 | Kikča |  Recenze
Další recenze je na světě a neuhádnete od koho... No jistě od Ricka Riordana! xD Pardon ale jsem do něj blázen no ale nebojte brzy tu budou i jiné knihy :D

Objednávka pro Crazy Girl II.

30. května 2014 v 21:49 | Kikča |  Objednávky
Ahoj, tak jsem dostala další objednávku na Bannery.. :-) je to pokračování příběhu Vrahova Obět'

Proto jsem se rozhodla žádost od Crazy Girl vyhovět! :-D A hle co jsem vytvořila. Sice jednoduchou ale přesto krásnou ikonku.
PS. pokud se Crazy nebude líbit ikonka lze jí předělat ale až za 14 dní, jelikož tu nebudu.

Doufám že se Crazy budou bannery líbit :-)Čas: Cca. 25 min.
Spokojenost: 85%
Téma: jednoduchost, něco s související s povídkou
Ikonky jsou pouze má tvorba. Pokud jí někdo bude pokládat za svou, okamžitě začnu celou věc řešit. Bannery smíte volně použít pouze se souhlasem mě nebo toho pro koho jsem to tvořila.
S jakýmkoliv dotazem se obrat'te bud' na můj email: K.chlepkova@seznam.cz nebo na skype: Monna.kiki anebo rovnou napište do komentářů pod aktuální článek.
S objednávkami se obrat'te momentálně na komentáře. Jelikož nám dočasně blbne net.
Děkuji za pochopení.

Kapitolovky/Má tvorba

29. května 2014 v 17:53 | Kikča
Má tvorba (Anotaci připíšu později)

7.kapitola

28. května 2014 v 18:24 | Kikča |  Dračí Srdce|1.díl
Sedmá kapitola! Musím přiznat že tuhle povídku celkem zanedbávám ale problém je v tom že jsem se jaksi zasekla a nevím, co psát dál...tak mi asi nikdo neporadí že? Ale znáte ten pocit....Píšete povídku a najednou bum...jste zaseklý v půlce kapitoly (povídky) a nevíte, co napsat dál...přesně to mám já ._.". Chvíli mě něco napadne a pak třeba týden nenapíšu ani větu... Zábavné.
Ted' ke kapitole... přeji pěkné čtení :3. Tod' vše, co jsem vám chtěla říct ;)

Výlet do Prahy! Yeah!

28. května 2014 v 12:54 | Kikča |  Ostatní.....
Zdravím všechny návštěvníky! :-)
Jak už název říká, já byla v Praze! Byli jsme na výletě se školou v nějakým Anglický divadle bo co...No a učitelka nás pak vypustila v Paladiu. Zamířila jsem ostatně hned do knihkupectví a hledala knížku na kterou jsem četla recenzi.
Knížka nese název HON od Andrew Fukuda! Recenzi psala Ewiline, bohužel vám nemůžu poslat odkaz, protože nějakej h*jzl smazal drahé Ewilce články za měsíc květen. A totálně jí vymazal design. Chudák Ewil to ted' napravuje :/. (Mimochodem držím palce :-) )
No a jinak byl celkem pohodovej den. Učitelce jsem dala propustku takže jsem měla volno a mohla jít kam sem chtěla. Samozřejmě jsem si knihkupectví rázně obešla a když jsem usoudila že si jinou knížku nevyberu tak jsem hmátla po HONU. Pak Jsem zamířila na Masaryčku a huráááá domů.. :-D
Přijela jsem asi před necelými 50 minutami. :-D Ehm....A to divadlo byla pěkná blbost. ONO TO BYLO ANGLICKY xDD! A klaun, kterej se jmenoval Christopher (tak nějak se to píše) po vše cákal vodu, no hrůza.. Ale byla to prdel :-D Balil tam všechny holky z podia ( mě si naštěstí nevšim, byla jsem v rohu!!!Huhu). xDDD
No prostě prdel! :-D Nevím jestli tam někdo z vás byl. Možná to ani neznáte... Tak nevadí.
Loučím se s vámi, pokusím se sesmolit nějakou kapitolu k povídce. Nevím ještě k jaký. :-D
Pápá, mimozemšt'ani moji :3
Jo a ještě něco xD...Napsala jsem Fragmentu o spolupráci, tak uvidíme :-D Stejně čekám že mě zase odmítnou.. No uvidíme :-D..Držte palce.. :-D


Ps. pokud máte zájem o knížku HON, lze jí zakoupit ZDE

Lhostejnost - Prolog

25. května 2014 v 10:00 | Kikča |  Lhostejnost (1.díl)
Tak jste se dočkali vážení dámi a pánové. Premiéra k povídce Lhostejnost vyšla a já sem velice ráda za změnu povídky. Konečně je to trošku jiné no a já doufám že se povídka potáhne velice dlouho a bude mít úspěch.
Ted' už ale konec řečiček.
Přeji krásné čtení a pěkný den!

Objednávka pro Crazy Girl

23. května 2014 v 20:37 | Kikča |  Objednávky
Ahoj, dneska sem si dala na prácičku dva krásné bannery (ikonky) pro blogerku Crazy Girl.
Šlo to docela snadno. Téma byl pes, vlci... Nadpřirozeno. (Více informací o její povídce ZDE)

Doufám že Crazy bude spokojená.Čas: Cca. 20 minut
Spokojenost: 80%
Téma: nadpřirozeno
Ikonky jsou pouze má tvorba. Pokud jí někdo bude pokládat za svou, okamžitě začnu celou věc řešit. Bannery smíte volně použít pouze se souhlasem mě nebo toho pro koho jsem to tvořila.
S jakýmkoliv dotazem se obrat'te bud' na můj email: K.chlepkova@seznam.cz nebo na skype: Monna.kiki anebo rovnou napište do komentářů pod aktuální článek.
S objednávkami se obrat'te momentálně na komentáře. Jelikož nám dočasně blbne net.
Děkuji za pochopení.

Depths Of The Ocean/1.kapitola

23. května 2014 v 12:00 | Kikča |  Depths Of The Ocean (1.díl)
Konečně první kapitola,
At' se líbí všem, kdo mají rádi Percy Jacksona :3

Ps. Písně k textu ovšem nesložila ona ale mě se tak líbily že sem jí musela dát nějaké hudební sklony, proto se nedivte ju?Strasti jedné žačky 1.

20. května 2014 v 20:37 | Kikča |  Výkecy
Ahoj, Toto je tak trochu výkec spojený s informacemi, které sem vám chtěla poskytnout.Dozvíte se pár věciček, které se vám budou a nebudou hodit :D.
PS. Je to důležitě hlavně pro Affs