Marry a Simeona

3. června 2013 v 16:20 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
jelikož mám dobrou náladu rozhodla jsem se vložit sem ještě tito dvě hlavní postavy.Hrajou v knize velkou roli :

Jméno : Simeona
rasa : čarodějka (napůl člověk)
věk : 17
Charakter : Milá,věrná,hodná,ohleduplná,zábavná,kamarádská,obětavá

Simeona se na výpravě šíleně zamiluje do vlkodlaka kterého potkala teprve nedávno.Čím jí okouzlil? sama neví....po několika dlouho strávených chvílých Chriss vyzná lásku Simeoně.Chriss se se s dívkou vyspí a konečně nechce nic zapírat.Dívka je ze všeho hotová. Jak to s nimi bude ?

Jméno : Marry
rasa : čarodějka ( napůl člověk )
věk : 16
Charakter : Tvrdohlavá,hodná,hodně hádavá,nevěří každému na potkání,kamaradská,obětavá

Marry na začátku své výpravy potká neštěstí. K jejich výpravě se přidá vlkodlak kterého ona nesnáší a ráda by se ho zbavila.Poté co dorazí ke Kentaurům a obě dívky konečně vědí celou pravdu musí za elfy jenže v půlce cesty se stane další neštěstí...Marry málem příjde o život a ještě k tomu se stratí od přátel...Naštěstí dívku zachranuje Tajemná osoba a rozhodne se dívce popoct ....kdo to asi bude ? vypukne mezi nimi nějaká láska ?Poté co se Marry a Simeona dozvědí o své minulosti rozhodnou se zachránit říši Twelieve před zlým černokněžníkem. Dívky pomocí kouzel vydávají do bájné říše čar a kouzel kde najednou všechno ožívá.... Cestou dívky čekají veliké překážky, jak se s tím vypořádají?

Cestou za Kentaury do západní říše čeká dívky nemilé překvapení. Kartar se dozvěděl, co mají v plánu a rozhodl se jim zarazit cestu. Dívky čeká tvrdý boj o život.na konci svých sil je ale zachraňuje vlkodlak. Pomůže jim při cestě ? nebo se rozhodl že je sám zabije?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama