Červen 2013

Kartar

26. června 2013 v 14:41 | kiiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná

Kartar

Co se tíče téhle postavy.Upřímně svým způsobem v knize hraje svou roli.Na blogu o něm úryvek není nemám ho ještě dopracovaný ale brzy vám sem kousek vložím :) a dokonce i o Willovi.

Jméno: Kartar
Rasa : čaroděj
věk má vyskoý.Chodí totiž k prameni jménem Alianin pramen.Ten dává věčné mládí.Má to však háček. Mládí mu to dá ale ne navždy proto musí k prameni chodit častěji.

Charakter : Zlý,lstivý,hrdý,nezná city,neumí milovat,tvrdý,chladný

Ke Kartarovi vám toho moc nepovým :) . Za to jak se chová si může sám.toužil od mala po moci.I když se rodiče o něj dobře starali.On je neměl moc rád.Po čase se naučil velmi silná kouzla a postupně sílil a sílil až jednoho dne po smrti otce.Převzal vládu kterou mu otec nechtěl dát. Kartar začal být ještě krutější.Sílil.

úryvek

26. června 2013 v 14:28 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
Ahojte čtenáři . dlouho jsem sem nic nevložila tak vám ted vypíšu delší úryvek tak se pobavte :)) ...............


další úryvek z první kapitoly - Nové poznání

11. června 2013 v 20:15 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
ahojte :3 tady pro vás mám další úryvek..je trochu krátký ale stejně jako vždy přečtěte a komentujte ;) beru jakou koliv kritiku ;)

Will

7. června 2013 v 17:32 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
Tady je další postava z knihy....Prozradí vám něco málo z Kruhu čarodějek Boj začíná a možná i něco k druhému dílu který teprv plánuju název 2 dílu . Kruh čarodějek Boj o moc....


Jméno : Will
Rasa : Elf
Charakter : Odvážný,silný,moudrý ,vtipný,kvůli tomu jak po dlouhé léta sloužil Kartarovi neví co je to láska a nezná pocity které dříve znával....

čím se živí ?
Je dobrým bojovníkem....Na začátku knihy (Kruh čarodějek boj začíná) bude sloužit pro Kartara ale pak se rozhodne utéct s Katharrinou pryč.Dívce se útěk nepovede ale jemu jo.Rozhodne se jít k elfům a očistit svou minulost ale v půlce cesty potkává Marry.Zachrání dívce život a společně se vydávají za dobrodružstvím najít Marryny přátele...Will se do dívky od první chvíle zamiloval ale city tají.Bojí se odpovědi.Jak to dopadne?

Úryvek z knihy :) Kruh čarodějek boj začíná

5. června 2013 v 19:09 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
Krátký úryvek z mé rozepsané knihy.Jako vždy přečtěte si a komentujte.Beru jakou koliv kritiku :) :

Katharrina

4. června 2013 v 19:09 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
Jméno : Katharrina
Rasa : elfka a napůl čarodějka
věk : 40 let (Většina elfů se dožívá vysokého věku)

Charakter : hodná,pravdivá,křehka,urážlivá, trvá nějakou dobu než se odhodlá k nějakému činu zvlášt pokud jde o něco na co by se musela zeptat jejího otce (Kartar-černokněžník)


dcera Kartara....Katharrine se rozhodne že dál nebude snášet otcovo zlo a proto uteče z jeho sídla ale všechno se provalí a jí zajmou zase zpátky ...otec jí za to krutě potrestá nechá jí zbičovat Katharrine ztrácí odvahu na další útěk..

Marry a Simeona

3. června 2013 v 16:20 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
jelikož mám dobrou náladu rozhodla jsem se vložit sem ještě tito dvě hlavní postavy.Hrajou v knize velkou roli :

Jméno : Simeona
rasa : čarodějka (napůl člověk)
věk : 17
Charakter : Milá,věrná,hodná,ohleduplná,zábavná,kamarádská,obětavá

Simeona se na výpravě šíleně zamiluje do vlkodlaka kterého potkala teprve nedávno.Čím jí okouzlil? sama neví....po několika dlouho strávených chvílých Chriss vyzná lásku Simeoně.Chriss se se s dívkou vyspí a konečně nechce nic zapírat.Dívka je ze všeho hotová. Jak to s nimi bude ?

Jméno : Marry
rasa : čarodějka ( napůl člověk )
věk : 16
Charakter : Tvrdohlavá,hodná,hodně hádavá,nevěří každému na potkání,kamaradská,obětavá

Marry na začátku své výpravy potká neštěstí. K jejich výpravě se přidá vlkodlak kterého ona nesnáší a ráda by se ho zbavila.Poté co dorazí ke Kentaurům a obě dívky konečně vědí celou pravdu musí za elfy jenže v půlce cesty se stane další neštěstí...Marry málem příjde o život a ještě k tomu se stratí od přátel...Naštěstí dívku zachranuje Tajemná osoba a rozhodne se dívce popoct ....kdo to asi bude ? vypukne mezi nimi nějaká láska ?


Kruh Čarodějek - Boj začíná

3. června 2013 v 15:42 | kiikiseek |  Kruh čarodějek - Boj začíná
Postavy z knihy ...
pomůžou vám prozradit něco z mé rozepsané knihy :

Jméno : Chriss

Rasa : Vlkodlak

Charakter : zábavný,romantický,umí být zlý pokud se naštve ale také velmi pozorný a hodný.

Chriss se rozhodne napravit svojí temnou stránku a proto zachrání Simeonu a Marry před smrtí.Pomůže dívkam při jejich cestě.Jenže se zamiluje do Simeony která cítí to sámé už od začátku .Marry, Chrisse nenávidí jelikož není jako ony a nevěří mu. mezi Marry a Chrissem vypukne hádka...Mohlo by se něco stát? rozzlobí se vlkodlak a chladnokrevně zabije Marry ?

Spisovatelka

3. června 2013 v 15:16 | kiikiseek
Ahojte...
Tak jsem se rozhodla že sem dám na cestu spisovatelky...Budu sem vkládat dvakrát týdně krátké úryvky...a na vás je aby jste je ohodnotily...zajímá mě váš názor..
Knihu se chystám do roka vydat a pokud se mi to povede a já dofám že ano budete si jí moci přečíst celou..

Název knihy : Kruh čarodějek boj začíná
O čem je ?
Poté co se Marry a Simeona dozvědí o své minulosti rozhodnou se zachránit říši Twelieve před zlým černokněžníkem. Dívky pomocí kouzel vydávají do bájné říše čar a kouzel kde najednou všechno ožívá.... Cestou dívky čekají veliké překážky, jak se s tím vypořádají?

Cestou za Kentaury do západní říše čeká dívky nemilé překvapení. Kartar se dozvěděl, co mají v plánu a rozhodl se jim zarazit cestu. Dívky čeká tvrdý boj o život.na konci svých sil je ale zachraňuje vlkodlak. Pomůže jim při cestě ? nebo se rozhodl že je sám zabije?

Stav : Rozpracovaný

a tady slibovaný úryvek :


Společně se Simeonou utíkáme před stádem zuřivých trollů, neptejte se mě co to je sama to nevím. Ty věci byly nejméně 2 metry vysoké, byly tlustí a páchli?představ si měsíc staré shnilé ryby. Nějak tak páchly.z úst jim kapali sliny pokud se tomu dalo říkat ústa.Srst neměli skoro žádnou.V ruce jich několik drželo kladivo a ten zbytek zběsile řval a utíkal přímo na nás.Z ničeho nic po mé přítelkyni sekl kladivem jeden z trollů stačila se vyhnout ale dopadla na zem na kraj srázu."né" vykřikla sem zběsile a vytáhla svůj meč.všude okolo mě byly samí trollové. Nestihnu to. Zabije jí ten hnusnej troll jen kvůli mě pomyslila jsem si. Zběsila sekám mečem okolo sebe ve snaze dostat se za Simeonou ale marně. Vidím jak tam leží v transu a hledí na to monstrum.Už už zasazoval troll poslední ránu . Najednou z křoví vyskočí jaká si podivná věc podobající se obřímu vlkovi . šedá srst se mu ve světle měsíce krásně leskla.Vypadal majestátně. Zuby měl velké stejně jako drápy .Udivený troll se svalil na zem a vlkodlak mu během sekundy rozsekal hrudník. Začali se za ním sbíhat další a další. Jenže jak sem slyšela vlkodlak bylo zvíře které přežilo i ty nejhorší bitvy.Těžko by ho pár trollů jen tak neskolilo.Ohlédla jsem se za Simeonou. "omdlela" zamumlala jsem a rychle běžela ke přítelkyni.

Beru všechny krytiky :3