Květen 2013

Příběh č.2 aneb Hřbitovní kvítí

17. května 2013 v 17:33 | kiikiseek

Hřbitovní kvítí

S kamarádkou jsme mířily k rybníku,vyčvachtat se.Asi v půlce cestyvidím hřitov a cosi mě tam lákalo.Zastavila jsem se a hleděla na ten divný hřbitov.
Po chvilce se na mě kamarádka otočila a ptá se mě : "Kam koukáš?" neodpověděla jsem a jako v tranzu zamířila do toho divného hřbitova.
Mezitím....
Koukala jsem na svou kamarádku a křičela a ní ale šla dál.
Hledím na svou dobrou přítelkyni neschopná slova a najednou.Zastavila se před nějakým hrobem.Klekla si.Klečela tam a hleděla kamsi do neznáma,najednou z hrobu vyčouhla čí si ruka a pomalu se zvedl vítr potom rovnou z toho podivného hrobu si sedla nějaká napůl kostnatá shnilá a hnusná žena.Rozeběhla jsem se za klečící kamarádkou a než jsem stačila cokoliv udělat žena ji sebou stáhla.Pak se vše rozmazalo a já zjistím že ležím kdesi na cestě u prostřed pole a u mě sedí moje dobrá přítelkyně.Bylo to divné a do ted to nechápu.

konec... :) další příběh za námi a 198 zbívá :) jen aby jste nezapoměli je to všechno smyšlený takže se to nikdy nestalo :)

úprava stránky

15. května 2013 v 19:20 | kiikiseek
ahojte :) prominte za drobné potíže ale upravuju stránku :) cca.1hodinku až 1h30min...
díky za pochopení a přeji dobrou noc

příběh č.1 aneb Noční příhoda

15. května 2013 v 18:14

Noční příhoda


V noci se mi zdál strašný sen.Probudila jsem se zpocená a udýchaná jako stádo slonů ale o to nejde.Ten sen byl o tom jak sem zabila své vlastní rodiče a stála nad nimi.Srdce mi bušilo jako šílené,nohy se mi třásly a ruce též,po chvíli uvažování se rozhodnu zkontrolovat zda jsou rodiče v pořádku.Pomalu vstávám a lehkými kroky mířím ke dveřím,otevírám a vycházím ven z pokoje. Zastavím se uprostřed chodby,chvíli tam tak stojím a zničeho nic slyším kroky a lehké šeptání.Vyděsilo mě to a radši sem pospíchala do ložnice k rodičům.Po minutě už otevírám další dveře.Vstoupím dovnitř a zastavím se před postelí rodičů.Koukám na ně dobrých pět minut jako v transu a z ničeho nic táta otevře oči a řekne : "koukni se na ruce" já se koukla a zjistila sem že držím nůž v ruce.Rychle jsem ho upustila a běžela zpátky do pokoje rovnou pod deku.Celou noc jsem nezahmouřila oči a až ráno jsem se odvážila vyjít z pokoje a naštěstí se rodičům nic nestalo a proto od té doby nevycházím za tmy z pokoje.

konec prvního příběhu :)) doufám že se vám líbil a zítra bude pokračování..jen pro zajímavost je to vymyšlené z mé hlavy :)) tak komentujte :)) jestli se vám to líbilo nebo ne já beru jakou koly kritiku..

Příběhy

15. května 2013 v 18:09 | kiikiseek
ahojte čtenáři :) tak mám pro vás novinku :) napadlo mě psaní mini příběhů pro vás aby jste se nenudila a můj cíl ? napsat 200 příběhů :) každy den jeden příběh..dofám že se vám bude líbit...Přeji hezké čtení...

Marihuana Lék vs. Droga co myslíte ?

14. května 2013 v 18:20 | kiikiseek
Všichni moc dobře známe marihuanu at jsme jí v životě zkusili nebo ne víme co je zač.Někteří lidé používají marihuanu protože jsou závislí a nevědí s tím přestat a naopak někteří lidé potřebují marihuanu jako lék.Podle mého názoru přílíš mnoho užívání vede k totální závislosti na této rostlině , Proč ? protože to tak náš mozek si to zašifruje do hlavy a těžko se toho zbavuje.
Moje rada ? určitě to nepřehánějte :)